Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really nice, I like it. Satisfied with purchase. Highly recommend
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Price: 32kr
| Material | PP |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Höjd | 19.5 cm |
| Bredd | 5.9 cm |
| Längd | 5.9 cm |
| SKU | sb2304104042147960 |
Author: j***0
Date:
Review: Really nice, I like it. Satisfied with purchase. Highly recommend
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Author: a***6
Date:
Review: jättebra st jag är nöjd
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Author: e***2
Date:
Review: Den ver super bra och spreja väldigt bra
Färg: Multifärgad
Storlek: En-Storlek
Author: c***3
Date:
Review: nice bottle
Färg: Svart
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.